Nazwa forum

Niestety, nikt nie powie Ci czym jest FluxBB - musisz go poznać sam!

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2017-11-18 12:16:52

DRIFTOM
Administrator
Dołączył: 2017-11-18
Liczba postów: 16
Windows 7Firefox 57.0

Coś o sobie

Siema
Zachęcam do napisania kilku zdań o sobie, swoich zainteresowaniach itp, a przede wszystkim celach pokerowych.

Może zacznę:
Jestem Tomasz, gram pod nickami: DRIFTOM_KKKK, (party), Driftom_PL (starsy, choć nie odpalałem softu z pół roku). Grywałem też na jakiś mniejszych softach, zwykle zachęcany darmową gotówką, jednak to było dawno i nie prawda  [dblpt])

Mam 23 lata, studiuję II stopień Ekonomii zaocznie pomimo, że jestem inż. w kierunku Automatyka i Robotyka.
Pokera poznałem 3 lata temu bodajże. Zobaczyłem na FB link do streama z PCA i tak jakoś się potoczyło. Odkąd wziąlem się za cash zagrałem ok. 150k rozdań, większość nl5 FF na Party gfdy wyrabiałem punkty na HM2. Aktualnie shotuję nl10 z marnym skutkiem na razie, ale plany i ambicje są duże [dblpt]D

A propo planów: Moim celem jest bycie co najmniej b/e w 2018r na NL50. Myślę, że dzięki pracy w naszej grupie oraz przy solidnym volume jest to do zrealizowania.
Mam wykres niestety tylko z ostatnich 50k rąk, wrzucę go wieczorem/ jutro bo niestety w ten weekend mam zjazd na uczelni + sprawy zawodowe = brak czasu.


Oprócz pokera moją miłością są samochody i drifting. Obiecałem sobie, że za hajs z pokera zrobię sobie tripa do Japoni do Mekki driftu, wykupię jakiegoś gruza (dla niezorientowanych, jakieś tanie, poobijane auto które ma na celu tylko wyszalenie się) i będę upalał przez tydzień <3.
Oby się udało już w 2018 [dblpt]D
Co ja mówię
https://www.youtube.com/watch?v=gj3wRuUwLhw

Pozdro i zachęcam do napisania czegoś o sobie [dblpt])

Offline

#2 2017-11-18 17:25:59

Niemorales
Użytkownik
Dołączył: 2017-11-18
Liczba postów: 23
WindowsChrome 62.0.3202.94

Odp: Coś o sobie

Witam,
Arek z tej strony.
Mam 40 lat, (macie zakaz dyskryminacji ze względu na wiek  [dblpt]D) i jestem magistrem muzykologii. Obecnie uczę gry na gitarze w jednym z Domów Kultury w Krakowie ale chciałbym aby poker (którego poznałem 3 lata temu) był moją "drugą nogą finansową", a może z Waszą pomocą pierwszą [dblpt])
Aktualnie gram Nl5 fasty na Party pod nickiem: Niemorales. Konto mam również na Starsach (ten sam nick) ale tak jak Tomek nie zaglądam tam.
Kiedy można było grać na 888 miałem tam nicka: Niemorales14.

Całe moje pokerowe "życie" grałem turki, które to (od sierpnia 2016) pozwalały mi uciułać trochę kasy w zasadzie do dziś. Mój największy sukces to 11 miejsce w Sunday Stormie na Starsach, kiedy to praktycznie moja gra oparta była o "farta" [dblpt]) Bodajże 2 miesiące temu byłem na swoim pierwszym turnieju live w Ołomuńcu. Udało mi się wygrać dwie wejściówki na Party i pojechałem. Wrażenie spoko. Do kasy nie doszedłem ale zwrócili mi za jedną wejściówkę więc zawsze coś [dblpt])
Turki są ok ale moja sytuacja rodzinna "zmusza" mnie do przeniesienia na cashe (co od paru miesięcy czynię). Niemożliwe dla mnie jest siedzenie np. do 5 rano nad turkiem bo wpływa to znacząco na kondycję za dnia. Zwłaszcza w moim wieku  [dblpt]einstein[dblpt]    [dblpt]D
A na cashe mogę wejść i co ważniejsze zejść w każdej chwili (a i docelowo kasa większa).

A z prywaty :
Mam żonę Anie (od 9 lat) i dwie pociechy Miłoszka (3,5 lat) i Kalinkę (3 mies.) Rodzinka wspiera mnie w pokerowej fanaberii bo widzi wymierne efekty (oprócz kaski z turków zarzuciłem np. do zera picie alko  [dblpt])  - no bo jak przy sesji). Przy tym nie zaniedbuję obowiązków rodzinnych i w pracy więc na razie mam zielone światło. 
Z racji zawodu lubię muzykę (zwłaszcza rockową) choć jestem w stanie zaakceptować KAŻDY gatunek bo muzykę dzielę na dobrą i złą.
Jestem osobą z którą jak dobrze żyjesz to zawsze pomogę ale jak mnie ktoś oszuka to...  [dblpt]stupid[dblpt]
Zdecydowałem się na pracę w grupie żeby zmienić troszkę proporcje nauki do samej gry - na korzyść tej pierwszej.

Offline

#3 2017-11-18 18:49:53

Łukasz
Użytkownik
Dołączył: 2017-11-18
Liczba postów: 20
Windows 7Opera 48.0.2685.52

Odp: Coś o sobie

Witam wszystkich  [dblpt]good[dblpt]

To teraz trochę o mnie [dblpt]) Łukasz 27 lat 

Przygodę z pokerem rozpocząłem na Starsach od play money, a zakończyłem na NL5 full ring  ( 3 nie udane próby utrzymania się na NL10 FR).
Później po streamach Bąbla przeprowadziłem się na SH na Party Poker. Mega przypasowała mi dynamika i poziom na stołach. Postawiłem na jakość  gry, a nie na ilość ... i finalnie wylądowałem na NL10 z odpalonym serialem na drugim monitorze. Przez zamieszanie z ustawą i piękną pogodą za oknem robiłem sobie przerwę od samej gry on-line.  W przyszłym tygodniu wracam do grania z lepszym nastawieniem i lepiej przygotowany teoretycznie niż wcześniej.

Poker jest dla mnie głównie rozrywką, możliwości rywalizacji, dostarczeniem dawko matematyki, którą na marginesie bardzo mi brakowało od czasów szkolnych. Twardo przestrzegam bankroll management. 

Mam nadzieje, że dzięki tej grupie uda mi się zespoić swoją strategię i za jakiś czas wbić na NL50.

W czasie wolnym trenuje sporty wytrzymałościowe. Przez pracę i nadgodziny tego czasu jest niestety ograniczona ilość  [dblpt][slash]

Offline

#4 2017-11-19 01:00:20

DRIFTOM
Administrator
Dołączył: 2017-11-18
Liczba postów: 16
Windows 7Chrome 62.0.3202.94

Odp: Coś o sobie

Cześć Arek , cześć Łukasz.


Kojarzę Twój nick Niemorales [dblpt]) Klikałem Fasty nl5. No i też aktualnie przebywam w Krakowie (studia + praca).
Można się kiedyś ustawić na colę/sok. Niestety pewnie będzie ciężko bo widzę, że masz dużo na głowie a i ja na nadmiar czasu nie narzekam.

Offline

#5 2017-11-19 02:12:18

Niemorales
Użytkownik
Dołączył: 2017-11-18
Liczba postów: 23
WindowsChrome 62.0.3202.94

Odp: Coś o sobie

Oczywiście bardzo chętnie. Ja mam wolny czas pewnie wtedy kiedy Ty pracujesz  [dblpt]D bo w godzinach poranno-wczesnopopołudniowych. Ale może jakaś sobota jak najbardziej.

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
pysv3 - hi - pupile - polskieforumlaskotek - falconstypy